Plisy lub inaczej zwane rolety lub żaluzje plisowane to wyjątkowo przydatny system do przesłonięcia okien w celu zminimalizowania nasłonecznienia mieszkań, biur lub innych pomieszczeń. System mechaniczny plis jest tak skonstruowany, że pozwala nam na zasłonięcie dowolnej części okna. A co najważniejsze mamy możliwość niezależnego przesuwania tkaniny plisowanej od górny i dołu.

Plisy to nowoczesne rozwiązanie i jest wyjątkowo praktyczne, a dzięki zastosowaniu różnego rodzaju tkanin pochłaniających promienie słoneczne staje się wspaniałym rozwiązaniem w wielu różnych pomieszczeniach. Dodatkowo plisy są na tyle elastyczne i wytrzymałe, że możemy je bez przeszkód używać kiedy tylko mamy taką potrzebę bez obawy uszkodzenia.

Rolety plisowane odpowiednio dobrane do powierzchni oraz kształtów okna wspaniale uzupełniają wnętrze dodając mu wyrazistości. Wyjątkowy design rolet plisowanych sprawia, że są ode dość często wykorzystywane do biur, wyjątkowych designerskich mieszkań oraz innych modernistycznych pomieszczeń. Plisy oferujemy w różnych kolorystykach tkanin oraz różne mechanizmy zwijania (ręczne, sznurkowe, elektryczne oraz sterowane pilotem). Plisy szczególnie polecane są osobom, które doceniają praktyczność żaluzji typu weneckiego.

Galeria