Roleta inwazyjna materiałowa jest to jedna z najprostszych i zarazem najtańszych propozycji wśród rolet materiałowych z systemem łańcuszkowo-hamującymRoleta ta nie posiada kasetyosłaniającej tkaninę, jednakże główną zaletą jest możliwość montażu bezpośrednio w ramie okiennej za pomocą wkrętów. Rolka tkaniny zawieszona jest na skrzydle okiennym za pomocą aluminiowych uchwytów, a prowadnice utrzymują materiał stale przy skrzydle również w pozycji uchylnej.

Roleta wyposażona została w samohamujący mechanizm, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Równie bezproblemowo przeprowadza się zmianę strony prowadzenia łańcuszka rolety.

Mechanizm umożliwia ustawienie i zatrzymanie tkaniny rolety w dowolnej wysokości okna bez konieczności zaczepiania łańcuszka o jakikolwiek zewnętrzny haczyk czy blokadę.

Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

Dostępne kolory: biały, brązowy

Dostępne okleiny drewnopodobne: mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech oraz sosna.

Maksymalna szerokość rolety: 170 cm
Maksymalna wysokość rolety: 230 cm

Galeria